KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857455

nr 1385 7455

August Berg

(1885-1924)

Oljemålning, August Berg (1885-1924), Signerad, daterad 24, "Marsafton på Frösön". Olja på pannå, 23x32cm, yttermått inklusive ram: 31x40cm

Utrop:

600 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:54:42