KONST / Litografier / Färglitografi 13442195
nr 1344 2195
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, vy över reimersholme. Bladets mått: 22x31cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:05:21
26/8 17:31:46
100 kr
31/8 11:45:03
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant