KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11534062

nr 1153 4062

Carl Einar Figge Fredriksson

(1887-1951), Sverige

Oljemålning, Vy mot Gamla stan, Stockholm. Signerad och daterad, 46x37 cm

måndag 18 december 2017
kl 19:09:36

Carl Einar Figge Fredriksson

Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson