KONST / Litografier / Färglitografi 12354184
nr 1235 4184
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Ilkka Pärni (f. 1959), PT. Signerad, daterad 92. Motivet: 35x29
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:05:49
13/2 15:32:49
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni