KONST / Oljemålningar / Olja på tyg 6583637
*
nr 658 3637
Olja på tyg , Michael Kadaz (f. 1980), I love Chanel, 70 x 50
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 september 2010
kl 18:01:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/9 22:53:42
1
200 kr
23/9 23:12:44
2
150 kr
23/9 23:13:15
2
250 kr
24/9 18:28:13
3
300 kr
25/9 20:21:34
4
1.000 kr
26/9 15:07:30
5
400 kr
26/9 15:08:22
5
500 kr
26/9 19:27:43
6
750 kr
26/9 19:29:36
6
950 kr
27/9 14:33:51
7
1.100 kr
27/9 14:35:53
4
Vinnande bud
27/9 17:56:09
8
1.400 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: i love chanel michael kadaz olja på tyg oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49
*
nr 658 3637
Olja på tyg , Michael Kadaz (f. 1980), I love Chanel, 70 x 50
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 september 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/9 22:53:42 | 1 | 200 kr |
| 23/9 23:12:44 | 2 | 150 kr |
| 23/9 23:13:15 | 2 | 250 kr |
| 24/9 18:28:13 | 3 | 300 kr |
| 25/9 20:21:34 | 4 | 1.000 kr |
| 26/9 15:07:30 | 5 | 400 kr |
| 26/9 15:08:22 | 5 | 500 kr |
| 26/9 19:27:43 | 6 | 750 kr |
| 26/9 19:29:36 | 6 | 950 kr |
| 27/9 14:33:51 | 7 | 1.100 kr |
| 27/9 14:35:53 | 4 | Vinnande bud |
| 27/9 17:56:09 | 8 | 1.400 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: i love chanel michael kadaz olja på tyg oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49



