Ã–VRIGT / Mattor / Matta 7931385

nr 793 1385

Matta

orientalisk, Antik, Birjand, 310x380

Kondition: slitage/skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 26 november 2012
kl 18:18:37

Orientmatta