KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8815266

nr 881 5266

Blandteknik

Degerhamn, drive in, signerad. Curly, motivet: 21x29

måndag 17 mars 2014
kl 19:36:21