KONST / Litografier / Litografi 8293131
nr 829 3131
Jörgen Fogelquist
(1927-2005), Sverige
Litografi, Jörgen Fogelquist (1927-2005), 121/450, signerad, motivets mått, 57x42
Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 maj 2013
kl 19:49:24
100 kr
150 kr
Jörgen Fogelquist
Läs mer om Jörgen Fogelquist