KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144350
nr 1214 4350
Iris Nordstrandh
(1915-2006), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 92x57 cm
Iris Nordstrandh, svensk bildkonstnär född 1915, död 2006.
måndag 29 oktober 2018
kl 18:37:05
Iris Nordstrandh
Läs mer om Iris Nordstrandh