LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Lighting armature 8078113
nr 807 8113
LIGHTING ARMATURE
1960s, teakstrut, damages.
60-tal, teakstrut
Condition: skador
300
SEK 350
Monday February 11 2013
at 20:28:33
300 kr
300 kr