Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 16123468



*

nr 1612 3468


ETCHING

unidentified artist. Signed, rådjurskid. Image dimensions: 17x15 cm, outer dimensions including frame: 35x26,


Oidentifierad konstnär. Signerad, rådjurskid. Bildmått: 17x15 cm, yttermått inklusive ram: 35x26 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday April 15 2024
at 20:58:10


  • Bid history
Time Bidder Bid
14/4 15:32:07 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik rådjurskid
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:20
  • 7069 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 1/30, jaktst..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:11




Ladda ner broschyr