KONST / Ramar / Ram 5841089

nr 584 1089

Ram

Sent 1800-tal förgylld med oljemålning 23x31

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 maj 2009
kl 19:08:27

Tilgman Keramik