FURNITURE / Tables / Writing desk 5202087
nr 520 2087
WRITING DESK
Lenght: ()
med uppsats, 1800-tal, valnöt/läderskiva, längd: 132, djup: 75, höjd: 92 (skador)
1500
SEK 2300
Monday April 21 2008
at 16:00:00
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.200 kr