KONST / Litografier / Färglitografi 14502002
*
nr 1450 2002
Färglitografi
Daniel Stålbrand, Söder Mälarstrand, Stockholm. Signerad PT. Färglitografi, bildmått: 32x41cm. Bladets mått: 47x54cm. Oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 februari 2022
kl 18:15:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/2 21:54:23
1
Vinnande bud
- Tema
21 feb
Stockholm
På Tema Stockholm den 21 februari har vi samlat konst av Slas Stig Claesson, Svenolov Ehrén, Caroline Grinda Christensen, Oscar Hernandez Soriano, Berndt-Rune Jäverbrant, Slava Kliuchnikov, Christina ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 32x41cm daniel stålbrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmsmotiv söder mälarstrand södermalm södermalmsmotiv södermälarstrand
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Färglitografi
Läs mer om Stockholm
nr 1450 2002
Färglitografi
Daniel Stålbrand, Söder Mälarstrand, Stockholm. Signerad PT. Färglitografi, bildmått: 32x41cm. Bladets mått: 47x54cm. Oramad
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 februari 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/2 21:54:23 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
21 feb
Stockholm
På Tema Stockholm den 21 februari har vi samlat konst av Slas Stig Claesson, Svenolov Ehrén, Caroline Grinda Christensen, Oscar Hernandez Soriano, Berndt-Rune Jäverbrant, Slava Kliuchnikov, Christina ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 32x41cm daniel stålbrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmsmotiv söder mälarstrand södermalm södermalmsmotiv södermälarstrand
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



