BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Elljusstake 10694394
*
nr 1069 4394
Elljusstake
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:27:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 20:46:00
1
200 kr
9/11 21:09:19
2
150 kr
9/11 21:09:19
1
200 kr (Budbetjänt)
11/11 18:44:24
3
Vinnande bud
14/11 13:36:42
4
300 kr
14/11 13:36:42
3
350 kr (Budbetjänt)
14/11 13:37:09
4
400 kr
14/11 13:37:09
3
450 kr (Budbetjänt)
14/11 14:56:08
4
500 kr
14/11 14:56:08
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Elljusstake
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 4394
Elljusstake
1950-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 20:46:00 | 1 | 200 kr |
| 9/11 21:09:19 | 2 | 150 kr |
| 9/11 21:09:19 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 11/11 18:44:24 | 3 | Vinnande bud |
| 14/11 13:36:42 | 4 | 300 kr |
| 14/11 13:36:42 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 13:37:09 | 4 | 400 kr |
| 14/11 13:37:09 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 14:56:08 | 4 | 500 kr |
| 14/11 14:56:08 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal



