KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14186008
nr 1418 6008
Cecilia Correa Puebla
(f. 1977), Sverige
Blandteknik, Komposition med ansikte och fågel. Signerad. Bildmått: 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:12:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)