KONST / Litografier / Färglitografi 12354156
nr 1235 4156
Lars Isacson
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 336/500, daterad 87. Motivet: 45x63 cm
Lars Isacson, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:16:20