ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 10717218
nr 1071 7218
WATERCOLOUR
Roma 1800-tal, signed, subject: 64x42,
Roma 1800-tal, signerad, motivet: 64x42
1000
SEK 600
Monday November 28 2016
at 19:15:56
24/11 16:45:34
500 kr
28/11 19:10:40