MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 14577421
nr 1457 7421
Pall
1950-tal. Höjd: 60cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:59:21
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)