KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 12807325

nr 1280 7325

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Blandteknik/collage, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Framtiden. Signerad, daterad 1977,116x88 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 19:07:30

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist