ART / Oil paintings / Oil painting 12354060

nr 1235 4060

OIL PAINTING

Signerad Sekera, 1972. Oil on canvas, 55x40,

Signerad Sekera, 1972. Olja på duk, 55x40

Yes

Monday February 18 2019
at 18:37:11