MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Öronlappsfåtölj 3718256
nr 371 8256
Öronlappsfåtölj
(skada/spricka/repa/nagg/slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 augusti 2005
1.500 kr
700 kr
850 kr
1.200 kr
1.600 kr