KONST / Litografier / Färglitografi 14177117
nr 1417 7117
Jean-Claude Picot
(1933-2020), Frankrike
Signerad, numrerad XXXI/CXX. Färglitografi, bildmått: 46x51 cm, yttermått inklusive ram: 56x68 cm
Jean-Claude Picot, fransk bildkonstnär född 1933, död 2020.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:16:31
4/9 19:52:37
Jean-Claude Picot
Läs mer om Jean-Claude Picot