FURNITURE / Chairs and Stools / Swivel chairs 8434396

nr 843 4396

SWIVEL CHAIRS

6 parts, 1960/70-tal, wear.

6 st, 1960/70-tal

Condition: slitage

1000

SEK 300

Monday August 26 2013
at 18:19:02

22/8 11:23:26 1      Vinnande bud