KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4057772

nr 405 7772

Akvarell

signerad. 'Naken gosse' 42x21

Utrop:

100 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 april 2006