ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695116
*
nr 1069 5116
Ryamatta
1960-tal, 200x138
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:32:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 21:42:28
1
100 kr
10/11 20:06:44
2
250 kr
12/11 05:57:25
1
200 kr
12/11 05:57:25
2
250 kr (Budbetjänt)
14/11 00:14:52
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
4201 Matta
Afghan Gobi, 149x189 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:04
-
4203 Matta
Afghan Gobi, 199x288 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:24
-
4202 Matta
Afghan Gobi, 203x297 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:17
-
4199 Matta
Gabeh Golsang, 267x359 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:57
-
4286 Matta
Kayseri, "tree of life", silke, 40x63 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:21
-
4207 Matta
Kelim Afghan, 83x287 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:47
*
Ryamatta
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5116
Ryamatta
1960-tal, 200x138
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 21:42:28 | 1 | 100 kr |
10/11 20:06:44 | 2 | 250 kr |
12/11 05:57:25 | 1 | 200 kr |
12/11 05:57:25 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
14/11 00:14:52 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
4201 Matta
Afghan Gobi, 149x189 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:04 -
4203 Matta
Afghan Gobi, 199x288 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:24 -
4202 Matta
Afghan Gobi, 203x297 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:17
-
4199 Matta
Gabeh Golsang, 267x359 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:57 -
4286 Matta
Kayseri, "tree of life", silke, 40x63 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:21 -
4207 Matta
Kelim Afghan, 83x287 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:47