KONST / Litografier / Färglitografier 17515018
nr 1751 5018
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 5 st, Landskapsmotiv. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 43x51 - 59x70 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:57:33
12/12 16:21:21
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren
nr 1751 5018
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 15 december 2025 |
| 12/12 16:21:21 | 1 | Vinnande bud |
Reinhold Ljunggren