KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488179

nr 1448 8179

Blandteknik

Kina, resande sällskap. Blandteknik, bildmått: 29x40, yttermått inklusive ram: 44x55 cm. Ej signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 februari 2022
kl 19:03:36