KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15816404

nr 1581 6404

Gerald Steffe

(f. 1939), Sverige

Etsningar, 10 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 23x27 - 27x45 cm

Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 november 2023
kl 19:30:07

25/11 11:51:18 1      Vinnande bud

Gerald Steffe

Läs mer om Gerald Steffe