ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 12779003
nr 1277 9003
Carl Kylberg
(1878-1952), Sverige
3 pcs. Carl Kylberg (1878-1952), Sweden. Proveniens familjen Kylberg fram till 2019. Ej signerade. Lösa blad,
DRAWINGS, 3 st. Proveniens familjen Kylberg fram till 2019. Ej signerade. Lösa blad
Carl Kylberg, Swedish painter born 1878, dead 1952.
700
SEK 300
Monday September 30 2019
at 20:18:14
25/9 15:32:52
30/9 17:27:14