KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581170
nr 1358 1170
Oidentifierad konstnär. 1800-talets mitt, rokokoram. Signerad. Olja på duk, uppklistrad på pannå, 21x28 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:40:30
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr