ÖVRIGT / Diverse / Dagbädd 13625070
*
nr 1362 5070
Dagbädd
NK, Triva serien, etiketterad, Teak, 50/60-tal, Längd: 195cm. Djup: 90cm. Höjd: 35cm
Kondition: saknar madrass
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2020
kl 20:08:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 22:50:39
1
1.000 kr
22/11 23:00:40
2
1.000 kr
22/11 23:00:40
1
1.000 kr (Budbetjänt)
22/11 23:01:14
2
Vinnande bud
22/11 23:06:46
2
justering av budtak
23/11 16:44:47
3
1.400 kr
23/11 16:44:47
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
23 nov
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar etiketterad gästsäng gästsängar nk nordiska kompaniet säng sängar teak teakmöbler triva serien trä
-
7104 Allmoge
3 delar, diverse, bland annat gunghäst
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:41
-
7123 Ask
+ skulptur, ”groda”. Höjd: 4-15 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7086 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:33
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:33
-
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
*
Dagbädd
Kondition: saknar madrass
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1362 5070
Dagbädd
NK, Triva serien, etiketterad, Teak, 50/60-tal, Längd: 195cm. Djup: 90cm. Höjd: 35cm
Kondition: saknar madrass
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/11 22:50:39 | 1 | 1.000 kr |
| 22/11 23:00:40 | 2 | 1.000 kr |
| 22/11 23:00:40 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 22/11 23:01:14 | 2 | Vinnande bud |
| 22/11 23:06:46 | 2 | justering av budtak |
| 23/11 16:44:47 | 3 | 1.400 kr |
| 23/11 16:44:47 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
23 nov
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar etiketterad gästsäng gästsängar nk nordiska kompaniet säng sängar teak teakmöbler triva serien trä
-
7104 Allmoge
3 delar, diverse, bland annat gunghäst
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:41 -
7123 Ask
+ skulptur, ”groda”. Höjd: 4-15 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7086 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:33
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:33 -
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09 -
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10



