KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967199
nr 1396 7199
Josef Jungwirth
(1869-1950), Österrike
Oljemålning, Tillskriven, ej signerad. Olja på pannå, 43x33cm, oramad
Kondition: slitage
Josef Jungwirth, Österrikisk bildkonstnär född 1869, död 1950.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:56:37
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
Josef Jungwirth
Läs mer om Josef Jungwirth