KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12387034

nr 1238 7034

Philippe de Rougemont

(1891-1965), Frankrike

Oljemålning, Modell. Signerad. Olja på duk, 99x54 cm

Philippe de Rougemont, fransk bildkonstnär född 1891, död 1965.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:59:02

  • Klassiska
  • 25 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Philippe de Rougemont

Läs mer om Philippe de Rougemont