KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8548234
nr 854 8234
Blandteknik
Västerbron, signerad 1955, motivets mått: 38x31
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:35:16
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr