FURNITURE / Tables / Dinner table 14997182

nr 1499 7182

DINNER TABLE

"Kent", Nordiska Kompaniet, Sweden, etikettmärkt, (26/9 1938), ej ilägg. Length: 160, width: 80 cm, height: 76 cm, wear, damages, stains.

"Kent", NK, etikettmärkt, (26/9 1938), ej ilägg. Bredd: 160, djup: 80 cm, höjd: 76 cm

Condition: slitage, skador, fläckar

800

Monday October 31 2022
at 18:31:44