MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 2266055

nr 226 6055

Sekretär

1800-tal, Mahogny, Fanérskador, L.96 D.43 H.98

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 24 mars 2003
kl 18:30:00

22/3 20:57:53 1      3.800 kr
24/3 16:23:05 2      Vinnande bud