FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 10419351

nr 1041 9351

BOOKCASE

sannolikt Marcel Breuer, Bauhaus, length: 74 cm, width: 35 cm, height: 76 cm, wear, damages, kompletteringar.

sannolikt Marcel Breuer, Bauhaus, längd: 74 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm

Condition: slitage, skador, kompletteringar

3000

SEK 2000

Monday May 30 2016
at 18:17:48

  • Klassiska