KONST / Litografier / Färglitografi 11525567
nr 1152 5567
Färglitografi
Nilsson & Knall, signerad och numrerad 76/360, Stockholmsmotiv, 47/62
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:44:05
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)