KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14198442
nr 1419 8442
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Alhambra, La puerta de la justicia. Akvarell, bildmått: 68x33cm, yttermått inklusive ram: 104x69cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:16:56
300 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr