KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538380

nr 1553 8380

Örjan Håkansson, Gård. Signerad. Olja på pannå, 23x33 cm, yttermått inklusive ram: 30x41 cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:58:16