KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9234010

nr 923 4010

Akvarell

Oidentifierad konstnär, signerad. 1853, Gotland, motivet: 26x40

Utrop:

600 kr

Såld:

6.800 kr

måndag 10 november 2014
kl 18:58:22