KONST / Litografier / Färglitografi 16873374
nr 1687 3374
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Signerad, numrerad 200/310, marin. Färglitografi, bildmått: 32x49 cm, yttermått inklusive ram: 56x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:21:18
14/3 21:06:11
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg