ART / Lithographs / Litographs in colors 10974027
nr 1097 4027
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
3 pcs. Charles Sjöholm (b. 1933), Stockholm, numrerade och signerade, subject: 43x53,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st. Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 43x53
Charles Sjöholm, born 1933, Swedish painter, graphic artist and draughtsman.
1000
SEK 700
Monday Mars 20 2017
at 18:22:47
5/3 17:03:37
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Charles Sjöholm
Read more about Charles Sjöholm