Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Mattor / Ryamatta 10695115



*

nr 1069 5115


Ryamatta

1960-tal, 245x148


Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 18:31:45


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/11 16:25:39 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
  • 7021 Bonad/matta
    Röllakan, Ingegerd Silow (1916-2005), Sverige. "Få..//
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:30
  • 7192 Matta
    antik, 128x131, (mycket sliten)
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:54
  • 6015 Matta
    handvävd, 132x190
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:52




Ladda ner broschyr