ART / Lithographs / Litograph in colors 15143195
nr 1514 3195
Jerry Roupe
(1919-2005), Sverige
Jerry Roupe (1919-2005), Sweden. Tidig vår över brunnsviken. Signed, dated 1981, ej numrerad. Litograph in colors, Image dimensions: 26x41 cm, outer dimensions including frame: 37x52 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Tidig vår över brunnsviken. Signerad, daterad 1981, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 26x41 cm, yttermått inklusive ram: 37x52 cm
Jerry Roupe, Swedish painter, born 1919, dead 2005.
SEK 100
Monday January 9 2023
at 19:16:35
8/1 18:15:33