MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 10884045
nr 1088 4045
ORIENTAL RUG
100x150, wear, damages.
orientalisk, 100x150
Condition: slitage, skador
600
SEK 500
Monday February 6 2017
at 18:22:00
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr