KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16463326
nr 1646 3326
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Vaxholm, Signerad. Blandteknik, bildmått: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:35:16
30/9 10:59:14
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker