KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13273139
nr 1327 3139
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
(1900-1985), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 47. Olja på pannå, Slussen, 50x60cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:36:01
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
Läs mer om Jan Sigfrid Alfons Carlsson