KONST / Litografier / Färglitografier 12354519
nr 1235 4519
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 4 st, Golf, HC-upplaga, signerade, lösa blad, bladets mått: 55x43
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:26:29
100 kr
150 kr